Nasze Marki

logo%20eco%20rascals%20kwadrat.png?d=11093737

Eco Rascals

Marka EcoRascals powstała w wyniku miłości do dzieci i troski o ich przyszłość. Dwie brytyjskie matki na co dzień mieszkające w AbuDabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich postanowiły dostarczyć ekologiczną alternatywę dla plastikowych łyżeczek, miseczek i wielu innych przyborów kuchennych związanych z karmieniem dzieci.

Przejęte ilością tego materiału obecnego wokół nich wiedziały, że nowy produkt musi być od niego zupełnie wolny, biodegradowalny i naturalny. Biorąc pod uwagę wiele czynników, takich jak tempo wzrostu, możliwość hodowli bez pestycydów, odporność na ciepło i wilgoć, wytrzymałość materiałową i nietoksyczność wygrał bambus. To dzięki tej roślinie i rewelacyjnym pomysłom brytyjskich przyjaciółek możemy zapewnić naszym pociechom zdrowe i bezpieczne dzieciństwo, przynajmniej w kwestii odżywiania.

Aby zapewnić niepowtarzalną wygodę korzystania z produktów oraz w trosce o łatwość ich czyszczenia zaprojektowano specjalne odłączane silikonowe podstawki ssące i podajniki łyżek. Wykonane są one w 100% z zatwierdzonego przez FDA silikonu, bez plastiku, BPA, PVC, ołowiu i ftalanów stanowiąc jeden z najbezpieczniejszych dla natury materiałów syntetycznych. Wszystko po to, by zostawić naszym dzieciom jak najczystsze miejsce do życia i dzieciństwo pozbawione toksyn przemysłowych.

Marka prężnie działa na wielu światowych rynkach i wciąż dociera do nowych krajów. Cieszymy się, że możemy dostarczać jej produkty i wraz z prawdziwie ekologiczną ideą pod polskie dachy.

pobrane.jpg?d=15054301

Agu Baby

Połączenie wiedzy i doświadczeń wielu specjalistów z dziedziny medycyny i IT zaowocowało stworzeniem nowej innowacyjnej w swoich rozwiązaniach marki AGU BABY z produktami dedykowanymi specjalnie rodzinną i dzieciom tak aby sprostały wymogom dwudziestego pierwszego wielu.

Innowacyjne technologie radykalnie zmieniły opiekę nad dziećmi. AGU BABY oznacza większy komfort dla dziecka, łatwiejsze życie dla rodziców oraz nowe możliwości poprawy i wzbogacenia codziennego życia. Ergonomiczne, praktyczne, intuicyjne w obsłudze i łatwe w pielęgnacji produkty AGU BABY dzięki rozwiązaniom aplikacyjnym upraszczają codzienne rytuały pielęgnacji i opieki zapewniające pełną przyjemność na każdym etapie. AGU- BABY to zaawansowane technologicznie dorastanie.
Coraz więcej specjalistów i placówek zdrowia w Polsce ma przyjemność pracowania z produktami marki AGU BABY. W ostatnim roku produkty tej marki trafiły do ponad 800 placówek medycznych gdzie wspomagały nasza kadrę w walce z pandemią. Odpowiedzialność społeczna za zdrowie ludzie i świadomość z trudności płynących z opieki nad chorym człowiekiem była motywacja dla AGU BABY do stworzenia technologii prostej w obsłudze i zaawansowanej w swoich rozwiązaniach tak aby sprostać wyzwaniom naszych czasów.

AGU BABY wspólnie z IAMED dba o nasze środowisko. Tworząc i sprzedając produkty marki robimy wszystko aby były one najmniej obciążające dla naszej planety. Oddając stary sprzęt do recyklingu otrzymujesz rabat na zakup nowego produktu. Każdy nowy produkt jest zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z pozostałymi, co pozwala unikać dublowania takich samych elementów i dodatkowego obciążania naszej planety.

nanny%20kwadrat.png?d=11104631

NANNY

NANNY – to marka medycznych monitorów oddechu należąca do grupy JABLOTRON, kierująca się w swoich działaniach tworzenie prostych i zrozumiałych produktów przy użyciu najlepszych technologii. Tworzy złożone produkty, które są zaskakująco łatwe w użyciu i nowoczesne, poparte wieloma certyfikatami medycznymi. Wszystkie produkty produkuje w Europie. Monitory oddechu NANNY są używane w wielu europejskich, japońskich, azjatyckich, amerykańskich i polskich szpitalach.

Monitory oddechu Nanny są bardzo popularne i cenione przede wszystkim za swoje bezpieczeństwo, prostotę działania i niezawodność. Monitory oddechu NANNY chroniąc dzieci w szpitalach na oddziałach położniczych lub domach wielu rodzin dają maksymalny komfort opieki nad maleństwem w każdych warunkach i spokojny sen maluszkowi. Świadczą o tym podziękowania płynące od rodziców oraz nagrody zdobyte na całym świecie. Znany brytyjski magazyn „BABY & Toddler Gear” opublikował test na temat najpopularniejszych urządzeń. W kategorii urządzenia monitorujące oddychanie i odruchy dziecka oraz przeciwdziałające SIDS Monitor oddechu Nanny otrzymał złoty medal. Zalety tego produktu przewyższały konkurencję pod względem zastosowania oraz prostoty obsługi przy użytkowaniu w domu.

Monitor Oddechu Nanny zdobywa coraz większe rzeszę swoich zwolenników w Kraju i za granicą nawet tą uznana za kolebkę najlepszych technologii. Od ponad 2 lat wielu japońskich szpitali używa tego urządzenia do przewlekłego życia i zdrowia dzieci. Na rodzimym rynku europejskim Monitor Oddechu NANNY jest liderem. Wizja firmy i marki NANNY zawarta jest w jednym, krótkim zdaniu: Każdy udany produkt ma duszę jego twórcy.

bocianek%20kwadrat%20v2.png?d=11110935

BOCIANEK

BOCIANEK - to 100 % polska marka. Markę stworzył w 2015 roku człowiek, który z wyjątkową pasją i troską angażuje się w walkę o prawo wszystkich polskich mam do naturalnego karmienia. Właśnie z tej troski stworzyła się idea produktów serii BOCIANEK aby wspierać wszystkie mamy w ciąży i w jak najdłuższym procesie najlepszego naturalnego karmienia czyli mlekiem mamy. Marka ziół laktacyjnych Bocianek jest zaangażowana w wiele akcji społecznych promujących naturalne karmienie mlekiem mamy i opiekę nad kobietami w ciąży, uznana przez polskie środowisko parentingowe. Wszystkie produkty marki Bocianek są w 100 % naturalną mieszanką specjalnie dobranych ziół, warzyw i nasion o udowodnionym działaniu laktacyjnym.

Wszystkie składniki w produktach Bocianek są naturalnie suszone lub prażone bez udziału żadnych chemicznych procesów.

Marka Bocianek ciągle poszerza swoje podfolio produktów. Jak jedyna marka ma w swojej ofercie naturalne ziołowe pastylki na laktacje. Do rodziny produktów Bocianek dołączyło ostatnio musli dla kobiet w ciąż i karmiących mam. To jedyny taki produkt na rynku.

IKO

IKO IKO KIDS IRO ILO 

Szczoteczka na palec dla dorosłych i dzieci IKO, to silikonowa nakładka na palec wyposażona w wypustki czyszczące i delikatnie zęby i masujące dziąsła. Nasączone naturalnymi olejkami antyseptycznymi zapewniają odświeżenie jamy ustnej i oddechu bez użycia wody. Rewolucyjność tej szczoteczki została potwierdzona pod koniec 2016, gdy zaczęła regularnie podróżować z kosmonautami NASA. Sprawdza się rewelacyjnie na międzynarodowej stacji kosmicznej, w podróży, w pracy, na biwaku i wszędzie tam, gdzie ciężko umyć zęby po posiłku. Szczoteczka zbiera doskonałe recenzje wśród opiekunów osób obłożnie chorych i niedołężnych, ponieważ brak konieczności wody znakomicie ułatwia codzienną higienę. Uwaga, to nie jest to samo, co szczoteczka na palec dla niemowląt i dzieci, ten produkt rekomendowany jest dla dorosłych i dzieci od 6 roku życia. Posiadamy różne rozmiary, kolory oraz smaki, a także szczoteczkę wybielającą.

Nić dentystyczna ILO wyróżnia się wyjątkową rozciągliwością i wytrzymałością, dzięki czemy pozwala dotrzeć do najciaśniejszych zakamarków. Wygodne, kompaktowe opakowanie doskonale sprawdza się na co dzień i mieści nici wystarczających na aż 180 użyć. Jest to jedyna dostępna na rynku nić dentystyczna uwalniająca fluor podczas rozciągania i jedyna wykonana w 100% z naturalnych składników. Przywraca naturalne pH w ustach a jest znacznie skuteczniejsza od gumy do żucia. To również jeden z produktów używanych przez NASA w kosmosie.

IRO to jedyna na rynku osłona na szczoteczkę do zębów zapewniająca 99.9% ochrony przed bakteriami na włóknach szczotki, jak i z tymi z zewnątrz. Specjalnie zaprojektowane wypustki nasączone są wolnouwalniającym się antyseptykiem, dzięki czemu czyszczą i dezynfekują szczoteczkę przy każdym użyciu. Pasuje na każdą szczoteczkę i dostępny jest w 4 kolorach, dzięki czemu łatwiej pznaczyć szczoteczki różnych członków rodziny. Jak wszystkie produkty MELO ten również wyproduykowany jest w 100% z naturalnych składników podlegających pełnemu recyklingowi.