Iamed Naturalnie Zdrowo Szczęśliwie to miejsce, które powstało z myślą o świadomych i wymagających rodzicach, dla których liczy się nie tylko dobro dziecka, ale też środowisko, jakie tym pokoleniom zostawimy. Jako wyłączny dystrybutor marek: ECO RASCALS, Monitorów NANNY, szczoteczek IKO, IKO KIDS, ILO, IRO. Oferujemy certyfikowane i bezpieczne produkty marek, które pomagają zapewnić całej rodzinie bezpieczeństwo i zdrowie. Ponadto, dzięki swojej innowacyjności pozwalają wykonywać codzienne obowiązki komfortowo i szybko, by zawsze pozostało nam dużo czas na to co, najważniejsze - rodzinę i siebie.

Jak to zwykle w życiu bywa wszystko powstało w wyniku potrzeby.

Pewnego dnia jako mama stanęłam przed koniecznością znalezienia najlepszej opieki dla swoich chorujących dzieci. Podczas poszukiwań pomocy lekarskiej, właściwej diagnozy, porad, wiedzy na temat zdrowia dziecka, informacji na temat zdrowego odżywiania, rehabilitacji oraz najlepszych rozwiązań dla bieżących problemów wcześniaka zebrałam pokaźną ilość materiałów i wiedzy. Postanowiłam podzielić się nimi z innymi potrzebującymi, aby skrócić czas poszukiwań, który w przypadku choroby jest niezwykle cenny.

Tak powstał projekt IAMED, który dziś rozrósł się do rozmiarów, o których wtedy nawet nie śniłam. Jest to wynik połączenia wiedzy wielu specjalistów z wielu dziedzin oraz własnego doświadczenia z czasu ciąży, karmienia piersią, wspierania laktacji oraz naturalnego żywienia dzieci w taki sposób, aby je w zdrowiu utrzymać zamiast leczyć. Po drodze odkryła także niesamowity związek między stanem emocjonalnym dzieci a ich zdrowiem i dowiedziałam się, jak zadbać o ich zdrowy rozwój emocjonalny, aby wywrzeć pozytywny wpływ na całe ich przyszłe życie.

IAMED oparłam na 9 głównych zasadach, wokół których dobieram tematy artykułów i produkty dostępne w naszym sklepie tak, aby pomóc możliwie najpełniej zapewnić naszym pociechom życie zdrowe, naturalne i przede wszystkim szczęśliwe.

Absolutnie najwyższa jakość produktów. Nie stać nas na tanie rzeczy, które co chwila trzeba wymieniać.

Holistyczne podejście do stylu życia (dieta, aktywność fizyczna, emocje, higiena fizyczna i psychiczna, sen, relacje z bliskimi, rozwój)

Rozwiązania sprawdzone i praktyczne, pozwalające zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć dla naszych bliskich.

Wyłącznie składniki o działaniu potwierdzonym naukowo, żadnego guślarstwa

Najnowocześniejsze technologie w trosce o zdrowie całej rodziny

Odpowiedzialność społeczna - bezpłatne webinary i szkolenia, udzielanie się w kampaniach zdrowotnych i edukacyjnych

Wielozadaniowość i trwałość - produkty o możliwie najszerszym spektrum zastosowania, które raz kupione służyć nam będą przez całe życie

Produkty tworzone i pakowane w duchu zero oraz less waste - produkujmy mniej nie rezygnując z funkcjonalności

Transparentność - wszystkie przekazywane informacje są dostępne na stronach naukowych, nie podajemy informacji, których autentyczności nie jesteś w stanie sprawdzić samodzielnie

Szanujemy naszych partnerów. Wierzymy że zaufanie i wzajemna współpraca i dobra wibracja zawsze budują dobre rzeczy.

Dziękujemy że do nas dołączyłeś.